21 Şubat 2013

Turkcell Bilgim Dışında Adıma Hat Açılmış!

05/02/2013 Tarihinde müşteri hizmetleri bir bayan aradı ve adıma kayıtlı 3 adet Türkcell numarası olduğunu söyledi bu numaralar bana ait değil dedim. Hemen bu numaraları yakınımızdaki bir bayiinden iptal ettirdim ve dilekçe yazdım kimlik fotokopisini Turkcell'e faxladım. Yine 3 sefer fax istediler her seferinde 72 saat bekleyin dediler. Bu arada bana cevabı 15 gün sonra verdiler cevap savcılığa gidin oldu. Ben bu hatların hangi bayiden alındığını öğrenmek istedim bilgi veremeyiz dediler. Hatlar size ait diyorlar ama bayiinin adını söylemiyorlar. Türkcell müşterilerini başından savmak için savcılığa gidin diyor.

Kerim 54 Okunma

Cevaplar

  • Kerim22 Şubat 2013

    sözde turkceel cevapladı neyi cevapladı ben hiçbir sonuç alamadım.bana hat senin diyorlar bayisini söylemiyorlar savcılığa başvurun diyorlar kimi şikayet edicez turkcell denmi davacı olucam.

  • Turkcell Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşteri Hizmetleri'ne yapılan başvuruya istinaden talep konusunda incelemeler sağlanmış ve sonucu hakkında müşterimize 19.02.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön