16 Şubat 2013

Turkcell Bilgim Dışında Adıma Hat Açılmış!

Bilgim dışında bilgilerim kullanılarak adıma hat açıldığını e-posta adresime gelen Fatura Bilgilendirme maili ile öğrenmiş bulunmaktayım. Bu hattı kapattırmak ve gerekirse bu hattı açan kişi ve bayilerle ilgili yasal süreci başlatarak hakkımı hukuk yolları ile aramak istiyorum.

Uğur 52 Okunma

Cevaplar

  • Uğur17 Şubat 2013

    Konuyla ilgili bana mail ve telefon yoluyla bilgilendirme yapılarak gelen e-postanın sahte bir konumdan gönderildiği ve belirtilen numaranın şahsım üzerine olmadığı kanısına varılmıştır. Bu süreç zarfında desteğini eksik etmeyen Turkcell'e teşekkürlerimi iletiyorum.

  • Turkcell Temsilcisi17 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön