12 Haziran 2015

Turkcell Bilgim Dışında 3D Data Yükleme!

19 Mayıs 2015 tarihinde iki farklı bankaya ait kredi kartımdan bilgim dışında ''Turkcell 3d Data yükleme İstanbul'' adı altında internet kanalıyla 4 farklı işlem gerçekleştirilmiş. (A bankası 10 TL + 30 TL b bankası 10 TL + 30 TL). Çalıştığım bankalar ile gerekli görüşmeleri yaptım fakat detaylı bilgiye ulaşamadım. İlgili işlemlerin firmanızca tespit edilerek tarafıma geri iadesini talep ediyorum.

Erhan 909 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 13.06.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kredi kartından çekilen tutarlar hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi12 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön