23 Ekim 2013

Turkcell Bilgilendirmeden Ücret Çekiyor!

Her zaman ki gibi Turkcell hattıma 15 TL değerinde kontör yükledim. Sohbet 200 paketimi aktifleştirmek için mesaj attım. Gelen mesajı aynen yazıyorum. Sohbet 200 paketinden sadece yeni hazır kart sadakat programı kapsamında belirlenen müşterilerimiz faydalanabilmektedir. Ayrıca hem paketten yararlanamadım hem de param 5 TL'ye düştü. Bu nasıl bir adalettir? Siz insan mı ayırıyorsunuz diye sormak lazım.

Ben epeydir bu paketten yararlanıyordum. Ne oldu sadakatsiz mi olduk yani? Kafanıza göre bilgilendirmeden para çekiyorsunuz. Çevremde bu şikayetleri fazla duymaya başladığım için hakkımı aramaya karar verdim. Gereğinin yapılacağını ümit ediyorum.

Gülay 73 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2013

    Müşterimiz ile 31.10.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Yeni Hazır Kart Sadakat Programı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön