20 Ocak 2014 #2245507

Turkcell Bilgilendirme Yapmadı!

3'lü pakette kullandığım 1 GB internet kullanımım ay sonuna yetmez diye ilave olarak 1 GB sadece 1 aylık fırsat paketi aldım. Bu paket meğer ilk fatura kesim tarihine son bulurmuş.Ben yani 5-10'u arası aldım sadece 10-15 gün kullandım ve yaklaşık 300-400 MB hakkım ayın 20'sinde(kesim tarihinde) sıfırlandı halbuki 1 ay içinde benim kullanmam gerekirken 10-15 gün öncesinde sıfırlandı.


Müşteri temsilcisi bana bu bilgiyi vermedi/mesaj olarak bilgilendirme yapmadı-yapıldıysa da araştırılsın ben mi atladım hatırlamıyorum kesim tarihinden 1 gün önce alsanız o paketi 1 gün mü kullanacağız? Saçma bir uygulama o yüzden müşterinin tam olarak bilgi gerekiyor yoksa MB'larımı istiyorum.

Hasan 50 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 22.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize İnternet Paketinin Kullanım Süresi ve Ücreti hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön