01 Kasım 2016 #6829362

Turkcell Bilgilendirme Yapmadı!

Yıllardır kampanyalarından uygun fiyatlı kullandığım Turkcell, kampanyamın dolması dolayısıyla iki katından daha fazla gelecek olan, kasım faturam hakkında beni bilgilendirmediği gibi, çağrı merkeziyle yaptığım görüşmede" biz size mesaj attık, üstelik bilgilendirme zorunluluğumuz tok" şeklinde bir cevap aldım. Kampanyamın bitişini, fatura kesim tarihinden birkaç gün sonrası tesadüf eseri öğrenmiş olup, şikayet kaydı oluşturmama rağmen, herhangi bir dönüş olmadığı gibi, ancak, fatura kesim tarihinde, bir kampanyaya geçebileceğim, o süreçte, 69 ₺ faturayı ödeme zorunluluğum olduğu ve bununla ilgili hiçbir şey yapamayacağımı, sözleşmemi okusaymışımmış... Kendimi bildim bileli bu operatöre bağlıyım. Üstelik kampanyamın bittiğiyle ilgili bilgilendirilmedim. Cep telefonumu defalarca kontroletmeme rağmen böyle bir mesajın bana ulaşmadığını üzülerek farkettim.

Gül 56 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Kasım 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön