14 Ekim 2014

Turkcell Bilgilendirme Yapmadı!

Üç yılı aşkın bir süredir Turkcell vınn kullanıyorum ve her yıl sözleşme yeniliyoruz. Bu yıl sözleşmeyi yenilediğimiz tarihi unuttum, hattınızı bize taşıyın demek için defalarca arayan Turkcell sözleşmemin bittiği ve faturamın farklı şekilde ücretlendirileceği bilgisini vermek için aramadı çünkü söz konusu olan kendi menfaatleri değildi.

İki gün önce hattı telefonuma takmam sonucu tesadüfen öğrendim ki 5 gb'lık paket 4 gb olmuş ve faturam 25 tl'den 42 tl'ye çıkarılmış. Haberim ve onayım olmadan fatura miktarımı 17 tl birden yükseltmeleri hukuki açıdan mümkün mü, son iki aylık faturayı bu fiyatla ödemek zorunda mıyım araştıracağım ama inş. Turkcell beni yormadan kendi hatasını telefi eder.

Hülya 157 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Ekim 2014

    Müşterimizi 17.10.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön