13 Şubat 2013 #1629397

Turkcell Bilgilendirme Yapılmadı!

Turkcell kullandığım paketin bittiğini bana haber vermedi ve 57 TL gelen faturam 103 TL geldi. Her ay dakika kullanım tarihi ile ilgili gelen mesajla bilgilendirdiklerini savundular.Hiçbir şekilde indirim yapmayıp farklı bir operatöre indirim için geçmemi zorunlu kıldılar.


Siz beni mağdur ettiniz, tüketici haklarına aykırı bilgilendirmede eksikliğinde bulundunuz. Unutmayın ki müşteri değeri önemlidir.Bugün ben operatörü terkederim yarın beni arayanlar, ailem ve şikayetleri okuyan kişiler terkeder ve müşteri değeri size dezavantaj olarak geri döner.Bu nedenle mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Uğur 45 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimiz ile 15.02.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize tarifesi hakkında bilgi verildi. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön