28 Ocak 2014

Turkcell Bilgilendirme Mesajları Rahatsız Ediyor!

Turkcell hattım bulunmaktadır. Kampanyalı olarak cihaz aldım. Bu ay faturamı henüz ödemedim. Kendilerinden 28/01/2014'e kadar ödeme yapılmasını bilgilendirmeyi 27/01/2014 tarihinde yaptılar. (1.22 pm)


28/01/2014 tarihinde (bugün) saat 9 civarında hattım kapatıldı. Akabinde bu ve bundan sonraki faturanızı da ödememeniz durumunda erken iptal bedeli yansıtılacaktır şeklinde bir bilgilendirme daha aldım.


Kendilerine bu şekilde rahatsız edici bir mesaj daha gördüğüm takdirde dava açacağımı belirtmiştim ki avukatıma gerekli bilgilendirmeyi yapıyorum.

Mert 139 Okunma

Cevaplar

  • Mert06 Şubat 2014

    Klasik bir cevap. Kesinlikle memnun olmadım. Kendilerine duyduğum rahatsızlığı bildirdiğimde , "tüm talepler iletilir" diye bildirildi. Talepleri dikkate alırlar veya almazlar bu firmayı ilgilendirir. Lakin gördüğüm kadarıyla bir çözüme yönelik cevap değil; standart bir cevap aldığımı görüyorum. Firmaya çözüm konusundaki yaklaşımı için değerlendirme notum SIFIR'dır.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 28.01.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön