10 Temmuz 2015

Turkcell Bilgilendirme Mesajı Gelmiyor

9.7.2015 tarihinde internetim olduğu için internete bağlandım ve bilgilendirme mesajı gelmediği için bağlanmaya devam ettim. Daha sonra birden bağlantım kesilince anladım ki içindeki tüm liralarım gitmiş, internetim bittiği halde bilgilendirme mesajı gelmiyor ya da liralarım bittikten sonra geliyor ve Turkcell'in hep yaptığı birşey bu. Sorunun çözümü için 532'yi aradım ama kimse cevap vermedi telefonlara.

Tuba 143 Okunma

Cevaplar

  • Tuba15 Temmuz 2015

    Turkcell normalde memnun Olduğum bir firma Olmasına rağmen son günlerde yaptığı bakiyeden haksız TL düşüşleri nedeniyle gözümdeki prestijini kaybetmeye başladı. Internetim var neden bakiyemden Düşüyor diyorum sistemde ekran kaymış aslında internetiniz yokmuş diyorlar. Peki bu benim problemim mi diyorum bizim de problemimiz değil diyorlar. Ve 532 yi aradığımızda şikayet alamadıklarını sadece öneri alabildiklerini Söylüyorlar. Sistemsel ekran kayması problemi sizin değil de benim problemim mi?

  • Turkcell Temsilcisi11 Temmuz 2015

    Müşterimizi 11.07.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön