02 Eylül 2013 #1988100

Turkcell Bilgilendirme Konusunda Yetersiz!

Turkcell'de aylık 800 dakika konuşmam vardı ancak bunun 500 dakikası hediyeymiş. Mayıs ayında bu hediye dakikalar bitmiş ve Turkcell'in bana haber etme şekilli bu: sizin bu paketi 39 TL yerine 29 TL. . vs.


Ben Turkcell şubesine gittiğimde çalışanla konuştum ve o bir sene taahhüt verirsem bu şekilde olacağını söyledi. Ben taahhüt vermek istemedim. Fakat benim 800 dakikanın şimdi 300 dakikaya indiğinden haberim yok. İki aydır bana 120 küsür fatura geliyor. Operatörü aradım paketin bittiğine söyledi. Bu tamamen yetersiz bilgilendirme! Ben paramı zor kazanıyorum. Ama Turkcell almasına biliyor!

Nes 31 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizi 06.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön