18 Eylül 2013 #2018672

Turkcell Bilgi Vermeden Tarifemi Değiştirdi!

5 gb 25 TL olan internet paketimi sözleşme bittiğinde hiçbir bilgim olmadan 4 gb interneti 42 TL olan pakete geçirmişler. Müşteri hizmetlerini arayıp durumumu ilettiğim halde M... isimli müşteri temsilcisi ipe sapa gelmez mazeretlerle tarafıma izahatta bulunmaya çalışmış ancak sorunuma hiçbir çözüm getirememiş. Benim yapabileceğim bir şey yok ifadesi ile baştan savmışlardır.

İsmail 34 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 30.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kontratlı aboneliklerin bitiş sonrası süreci hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • İsmail27 Eylül 2013

    Türkcell en kısa sürede bilgi vereceklerini ifade etmiş ancak bir hafta oldu ne arayan var ne soran yoksa bir hafta süreden sayılmıyormu?

  • Turkcell Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön