25 Mart 2013 #1703880

Turkcell Bilgi Vermeden İşlem Yapıyor!

3 gün önce farklı bir faturalı operatörden Turkcell hattına geçiş yaptım,geçiş yaparken bana faturalı hattınızı önce kontörlü daha sonra faturalı yapabiliriz dediler.Ayrıca geçiş yaparken cihaz kampanyaları hakkında bilgi aldım.Bana 12 ay boyunca Turkcell faturalı hattınız bulunmadığından alacağınız cihazın ancak ilk 12 ay faturasını otomatik ödeme talimatıyla alabilirsiniz dediler, bende kabul ettim.Bugün aynı Turkcell bayisine gittiğimde ise böyle bir kampanya olmadığını cihazı ancak 24 ay otomatik ödeme koşullu alabileceğimi söylediler.Bende hattımı başka bir operatöre geçirmek istediğimi söyledim aldığım cevap ise 3 ay bu operatörde kalmak zorundasınız dediler.Bu konuya itirazım var!

Burak 33 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizi 28.03.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön