20 Nisan 2015
Yorum Yap
#3188988

Turkcell Bilgi Verilmeden Mevcut Paketim İptal Edilmiş!

Yıldız 500 ve Ek Genç paketim gerekli zaman içerisin de TL yüklemesi yapılmadığı gerekçesiyle iptal edilmiş. Konuyla ilgili olarak numara taşıma ve paket değişikliğin de ve ayrıca yine SMS olarak tarafıma konuyla ilgili olarak bilgilendirilme yapılmadı. Müşteri temsilcinize durumu anlattım, ancak yardımcı olamadılar.


Zaman aşımına bağlı olarak tarifenin iptal edileceğini bilmiyordum. Bu sebeple aynı tarifenin hattıma tekrar tanımlanmasını rica ediyorum. Eğer tanımlanma tekrar söz konusu değilse başka bir GSM operatörüne numara taşıma işlemi gerçekleştireceğim.

Eser 121 Okunma

Cevaplar

  • Eser27 Nisan 2015

    Şikayetime istinaden hiçbir çözüm sağlanabilmiş değil. Hem mevcut hattımı hem de internet dahil diğer bütün aboneliklerimi en kısa zaman da iptal edeceğim. İyi çalışmalar.

  • Turkcell Temsilcisi21 Nisan 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler