07 Mart 2016

Turkcell Bilgi Verilmeden Başka Tarifeye Geçirildi

Ben ek genç tarifesindeydim. 04/03/2016 günü saat 14:00 itibari ile paketimin süresi doldu ve iletişimim kesildi. Aynı gün saat16:30'da yükleme yaptım. Ancak gelen mesajlardan başka tarife bilgileri geldi. Ertesi gün iletişim merkezine varıp durumu izah ettiğimde 10 TL kaldığını 15 TL daha yükleme yaparsan paket devam eder dendi. Kabul etmeyince 532 numaralı telefonu aramam söylendi ilgili telefonu aradım uzun bekleyişten sonra müşteri temsilcisine ulaştım. Durumu ilettim. Paketimin bittiği dakika içerisinde yükleme yapmamın gerekliliği gibi bir cevap aldım. O günden beri konuşma yapamıyorum. Fakat kalan bakiye sorguladığımda nisan ayına kadar geçerli 273 dakikam olduğu mesajı geliyor. Şu anda müşteri numarası dahil hiç arama yapamıyorum muhatap da bulamıyorum. Turkcell gibi iletişim devi benim numaram girildiğinde tarifemi bilmiyor mu mağduriyetimin acilen giderilmesini talep ediyorum.

Ahmet 97 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Mart 2016

    Müşterimiz ile 12.03.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön