01 Nisan 2015

Turkcell Bilgi Güvenliği Problemi ve Haksız Ücret Talebi!

Yaklaşık 15 yıldır Turkcell kullanıcısıyım, her ay ortalama 100 TL'yi geçmeyen bir ödemem var. Bu ay tarafıma 323 TL fatura çıkmış olup, sebebinin data hattı üzerinden bilgim ve onayım olmaksızın üyeliklerin yapılması ve bu işlemi yapmadığım halde muhatap olarak 3. şahıs firmalar ile görüşmem gerektiği bildirilmektedir.


Çözüm istediğimde biz çözemeyiz başınızın çaresine bakın gibi yönlendirmeler yapılmaktadır. Bu kadar yıldır Turkcell kullanıcı olduğum için kendimden utanır hale geldim Bu mesaj umarım herkese örnek teşkil eder. Çözüme kavuşana kadar da buradan şikayet yazmaya devam ediyor olacağım.

İbrahim 181 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Nisan 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 01.04.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön