11 Kasım 2014

Turkcell Bildirimi Yapılmayan Var Olduğu İddia Edilen Borç!

05514257*** numaralı kapattırdığım hattıma kapama işleminden bilmem kaç ay sonra borç yansıtılmış. Ne mail var, ne posta, ne telefon, ne SMS bildirimi kafalarına göre borç yansıtıyorlar. Bana 05558291*** numarasından ulaşabilirler yada mail atabilirler. Pek cevap vereceklerini zannetmiyorum ama umut fakirin ekmeği ne yaparsın.

Yasin 348 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Kasım 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Yasin11 Kasım 2014

    Ben sizi niye arayayım ki siz beni arayacaksınız. Arayacağım çağrıdan da para kazanacaksınız hatta tutup hatta bekleteceksiniz. Size kalsa havayı bile satarsınız. Allah size fırsat vermesin.

  • Turkcell Temsilcisi11 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön