17 Şubat 2014
Yorum Yap
#2300313

Turkcell Bildirim Olduğunu İddia Ediyor!

Daha önce buradan giriş yapmış olduğum 2255**** no'lu şikayet kaydım ile ilgili Turkcell hiç bir şekilde çözüm odaklı çalışmamakta olup, elimdeki taahhütnamede vergi vs ile ilgili bildirim olmamasına rağmen göz göre göre bildirim olduğunu iddia etmektedir. Hatta son olarak müşteri hizmetlerinde çalışan Adı M. olan bir çalışan telefonu nerede ise yüzüme kapatmıştır.

Gökhan 39 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 18.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi17 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler