24 Nisan 2013 #1761050

Turkcell Beyan Etmediği Halde Ceza Faturası Çıkartıyor!

Turkcell den 11 ay önce faturalı hat almıştım. Taahhüt vermiştim. Ancak 4 ay sonra farklı bir tarifeye geçtim. O tarifede taahhüt vermedim. Numaramı taşıdığım için şimdi fark faturası çıkarmak istiyorlar. Profesyoneller kulübüne mail attım. Arkadaşlar bana sözde mailde taahhüt verdiğime istinaden mesaj örneği atmışlar. Mesaj normal matbu. Bana geldiğini söylüyorlar.
Yıllardır çok sayıda Turkcell numarası kullandım. Sürekli kampanya tutarından fazla fatura geldiği için 2 numaramı da taşıdım.


Şimdi de Turkcell babanın çocuğuna ceza vermesi gibi fatura çıkaracağını ifade eden mesajlar atıyor. Numara taşıma işlemini yaptırdıktan sonra 8 kere mesaj attılar. Zararların faturasını tüketiciden çıkarmak istiyorlar.

Ertan 69 Okunma

Cevaplar

  • Ertan30 Nisan 2013

    Bilgi vermek müşteriye haksızsınız,biz bunu size sölemiştik demek değildir.Burada yazılan şikayetime çözüm istiyorum ben cevap değil.

  • Turkcell Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşteri Hizmetleri'ne yapılan başvuruya istinaden kampanya kurgusu ,içeriği hakkında müşterimize bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön