28 Eylül 2013

Turkcell Benim Onayım Olmadan İşlem Yapıyor!

Ben vınn kullanıcısıyım bir gün internette gezerken vınna bir mesaj geldi. "Fixmobi Video Paketiniz başladı.... " Turkcell benim onayım olmadan nasıl böyle bir şeyi başlatıyorlar. Geçen ay 10 TL eklediler faturama aradım iptal etmemişsiniz tamam dedim. Tekrar iptal ettirdim. Bu ay ki faturada 20 TL eklemişler arıyorum.


İptal ettiğinizde faturanıza yansımıştı cevabını alıyorum. Müşteri temsilcisine sordum ne zaman ben böyle bir onay verdim cevap alamıyorum internet sitesinden başvurmuşsunuzdur cevabını alıyorum. Koskoca Turkcell şirketine soruyorum benim onayım olmadan nasıl böyle bir abonelik başlıyor? Ne zaman onay vermişim araştırılsın lütfen. Vermemişsem lütfen faturam düzeltilsin.

Emre 46 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Ekim 2013

    Müşterimiz ile 02.10.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, servise dair bilgi paylaşılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi01 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön