19 Şubat 2013 #1641520

Turkcell Benim Olmayan Hatta Fatura!

Benim adıma yasal olmayan yollardan Faturalı hat çıkartılmış faturası ödenmediği için borç geliyor.Müşteri hız. aradığımda kimlik bilgilerim uyuşmadığı için bilgi veremediklerini Turkcell iletişim merkezine gitmem gerektiğini söylüyorlar.TİM'e gittiğimde ise aynı yanıtı alıyorum.


Benim adıma benim olmayan bir hat çıkartılıyor borcu var diye tahsilat biriminden arıyorlar,ama bana hatla ilgili bilgilerim uyuşmadığı için hiç bir bilgi verilmiyor. Benden para istemeye gelince isim yeterli oluyor para istiyorsunuz ama itiraz edince bilgi verilmiyor.Savcılığa başvuru yapıp Ailemin huzurunu bozduğunuz için tazminat davası açacağım.SORUNUMU BİR AN ÖNCE ÇÖZÜN!

Dilara 70 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimiz ile 19.02.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize bilgisi dışında açıldığını ilettiği hatla ilgili inceleme süreci için kimliğini ve imzalı dilekçesini göndermesi gerektiğine ilişkin bilgi verildi. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön