31 Ağustos 2013 #1984730

Turkcell Benim Olmayan Harcamayı Kartıma Yansıtmış!

Kredi kartımdan www. turkcell. com. fatura / İstanbul yazan bir yerden 180 liralık bir çekim yapılmış benim bu işlemden haberim yok Turkcell hattı da kullanmıyorum ,bu ne biçim iş . Benim kartımdan 180 Turkcell 'e çekim yapılıyor . Mağdurum bu hatanın düzelmesini istiyorum . Öğrenciyim harcamadığım miktarın ödemesini yapmam . Bu hatayı düzeltin bir an önce. Bilgim dışında yapılan bu hatanın düzeltilmesini ; aksi takdirde yasal yollara müracaat edeceğim.

Pınar 23 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizi 10.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön