13 Mayıs 2015

Turkcell Benim Adıma Olan Hattı Başkasına Satmış!

Benim Vodafone'den aldığım 0543 674 62 ** no.lu telefon uzun zaman kullanmadığım için kapanmıştı. Sonra tesadüfen açık olduğunu gördüm meğerse Turkcell bayisi benim adıma olan hattı kendi operatörüne alıp satmış. Sattığı kişi de bir yabancı uyruklu. Bunlar benim başımı belaya sokmadan kapatmayacaklar hattı galiba. Aradım müşteri hizmetlerini hiçbir şey anlamadım onlardan böyle devam ederse suç duyurusunda bulunacağım hangi evraklarla satmışlar benim numaramı...

Gani 136 Okunma

Cevaplar

 • Gani19 Mayıs 2015

  Sorunum halen çözülmedi

 • Turkcell Temsilcisi14 Mayıs 2015

  Müşterimizi 14.05.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Gani13 Mayıs 2015

  Mağduriyetimin acilen giderilmesini istiyorum

 • Turkcell Temsilcisi13 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön