26 Şubat 2013

Turkcell Benim Adıma Başkasına Faturalı Hat Açılmış!

Benim 2009 da kimliğim kayboldu ve beni facebook üzerinden rahatsız eden biri oldu.Bende kayıp ilanı verdim.Geçen hafta bana Turkcell'den bir mesaj geldi 053040*** şu numaraya ait 860 TL borcunuz bulunmaktadır.


Müşteri hizmetlerini aradım derdimi anlattım bana inanmadılar.Kimlik fotokopisi yolla dedi artı dilekçe.Bende yolladım ne faxları çalışıyor ne de e posta adresi madem benimle ilgilenmiyorsunuz dedim bende kalkıp Cumhuriyet Başsavsına suç duyurusu açtım.Benim adıma hat çıkaran Turkcell'ede benim adıma fatura hattıda alan adama şu an mağdurum kredi kartı istedim borç yüzünden vermediler.

Kamil 212 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Şubat 2013

    Müşterimizin bilgisi dışında açıldığını belirtttiği hatlar ile ilgili incelemelerin sağlanabilmesi için evraklarını (kimlik ve imzalı dilekçe ) aşağıdaki kanallardan tarafımıza iletebilir. Evraklar tarayıcı üzerinden ekli döküman olarak [email protected] adresine gönderilebilir. Evrakları ile en yakın bayiye başvurabilir. 212 3130099‘a okunaklı bir şekilde evrakları faxlanabilir. Konu ile ilgili ulaşan faks bulunmadığı için inceleme sağlanamamıştır.Talep edilen evrakların eksiksiz ve okunaklı şekilde ulaştırılması durumunda incelemeler sağlanarak müşterimize bilgi verilebilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön