24 Haziran 2018
Yorum Yap
#10593284

Turkcell Beni Oyalıyorlar!

Turkcell.com.tr'den aldığım telefon 10 ayda bozuldu. Sim kartı hiç okuyamadı. Ne telefon edebildim, ne internetimi kullanabildim. KVK'ya 12 Mart'ta tamir için verdiğim telefonu hala tamir edemediler. Camı kırık olduğu için 355 TL cam parası ödemek zorunda kaldım. Mayıs 2018'de bu telefon yapılamıyor yeni telefon verilecek dediler. Ancak 1 buçuk aydır hala yeni telefon vermiyorlar, ayrıca kırık cam için verdiğim 355 TL'nin de iadesini vermeleri gerekiyor. Aylardır eski bir telefonumuzu kullanıyorum ve Turkcell - KVK yüzünden aylardır teknolojiden mahrumum.

Demet Demet 128 Okunma

Cevaplar

  • Demet12 Temmuz 2018

    Hala bir sonuç alamadım. Sizi defalarca aradım. Sürekli bekleme sürecinde olduğu söyleniyor.

  • Turkcell Temsilcisi26 Haziran 2018

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Haziran 2018

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler