25 Haziran 2016

Turkcell Beni Mağdur Etti

05***** nolu hattın sahibiyim. Turkcell tarafından mağdur edildim. Bütün yasal haklarımı kullanacağım. Dört dörtlük paket satın aldım ancak verdikleri süre içerisinde aboneliğim gereği kullanacağım hiçbir hakkı kullanamadım. Turkcell'e birkaç kez iletişime geçtim sorunu çözmelerini istedim, ancak güvenimi suistimal ettiler her defasında. Yaklaşık 2 ay mağdur edilince hattımı kontörlü hatta çevirmelerini istedim. Bir fatura ödedim, ikinci faturayı da ödeyeceğim. Ancak taahhüt gereği yaklaşık 70 TL daha ödemem gerekiyormuş. Pardon ama 70 TL neyin nesi? Ey Turkcell beni daha ne kadar mağdur etmeye devam edeceksin çok merak ediyorum. Bütün yasal haklarımı kullanacağım... Ben mağdur oldum.

İlyas 49 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Haziran 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 25.06.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön