27 Ekim 2015
Yorum Yap
#4054890

Turkcell Beni Mağdur Ediyor!

Turkcell'den Akıllı fatura hizmeti satın almama rağmen Ağustos; 68 TL, Eylül; 96.46 TL, Ekim'de; 78.46 TL fatura geldi. Müşteri hizmetleri ile konuşmama rağmen sonuç alamadım. Şimdi öğreniyorum ki, akıllı faturam dışında hiçbir hizmet almayacağımı müşteri hizmetlerine defalarca söylememe rağmen aylık 56 TL'lik Videospor abonesi yapılmışım. Hiçbir şekilde onay vermediğim bu durum için Turkcell beni mağdur ediyor.


Üyeliğimin iptalini ve haksız yere alınan ücretlerin geri ödenmesini talep ediyorum.

Hüseyin 23 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2015

    Müşterimiz ile 27.10.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize katma değerli servisler hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler