14 Şubat 2013

Turkcell Beni Fazlasıyla Mağdur Etti!

Arkadaşımın telefonundan arayıp ulaştığım müşteri hizmetlerine, kayıp olan sim kartımın yerine yedek sim kart gönderilmesini talep ettim. Bir gün sonra sim kart elime ulaştı, fakat çalışmadı. Birkaç gün sonra açılır düşüncesiyle bekledim, bir değişiklik olmayınca yeniden "Müşteri Hizmetleri"ni aradım. Yeni bir sim kart gönderdiler, fakat o da çalışmadı.


Ben de "Turkcell İletişim Merkezi"ne gittim. Orada yeni bir sim kart verdiler ve çalıştı. Bir gün sonra, arkadaşımın hattının (yedek sim kart talebinde bulunurken konuştuğumuz hat) aktif olmadığını gördüm. Turkcell'i aradık. Özür dileyip ücretsiz olarak "TİB"den değiştirileceğini söylediler. Oraya gittik, ekranda böyle bir durumun görülmediğini söylediler.

Diana 33 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizi 15.02.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön