03 Haziran 2014

Turkcell Benden Habersiz Numaramı Taşımış!

Bu numaram benden habersiz Turkcell'e numara taşıması yapılmıştır.Bu konuda Turkcell bayisine gidip şikayetimi sunduğumda savcılığa gidip şikayette bulunmamı istediler.Bununla uğraşamayacağımı madem numaram benden habersiz taşınmış olmasına karşın Turkcell'de kalacağımı ve buna karşın sim kartımı istediğimi ilettim.Bende 20 TL ücret istendi.

Bu sorunların benden habersiz yapılması ve ortak çözüm bulmak isteyişim neticesinde Turkcell bayisi ve müşteri hizmetleri çözüm üretmemiş olup ücret talep etmişlerdir.Bu sorunum giderilmediği takdirde Cumhuriyet Savcılığına Turkcell Bayi ve firmasını şikayet edeceğimi bildirmek istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Suat 285 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Haziran 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön