20 Ocak 2014 #2244396

Turkcell Benden Habersiz Adıma Hat Açılmış!

Hatların adıma kayıtlı olduğunu Turkcell online işlemlere giriş yaptığımda fark ettim ve müşteri hizmetlerini aradım sanki suçlu benmişim gibi ben size mail gönderecekmişim. Bu hatları benden habersiz açtığınız için şikayetçiyim ve bu hatları açanlardan şikayetçi olacağım. Hatların satış sözleşmelerini inceleyin ve benim imzam olup olmadığını kontrol ediniz!

Rıdvan 100 Okunma

Cevaplar

  • Rıdvan25 Ocak 2014

    Hala şikayetlerin dilekçe yollama kimlik ibrazı gibi şartlarla yapılmasına inanamıyorum. binlerce turkcell şubeniz var bi tanesine gidip halledemiyoruz sorunlarımızı yok böyle birşey yazık koca Turkcell nelerle uğraştırıyor insanları

  • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayetine istinaden 21.01.2014 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize, bilgisi dışında açıldığını belirttiği hattı ile ilgili inceleme yapılabilmesi için imzalı dilekçe ve kimliğin gönderilmesi gerektiği yönünde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön