25 Şubat 2015

Turkcell Benden Habersiz Adıma Hat Açıldı

Turkcell adıma 2013 4. aylarda falan adıma hat açılmış No. 5300861783 ve hattı açan kişi 3 dönem boyunca fatura tutarını ödemediği için ikamet ettiğim adrese Turkcell'den fatura bilgilendirme kağıdı geldi. Ben bu borcu o dönemdeki maddi imkansızlıklardan dolayı ortalama 97 lirayı bir süre sonra İstanbul Beylikdüzü Migros'da bulunan Turkcel bayisine giderek kredi kartımı vererek 100 TL'lık çekim yapılmasını istedim ancak kasada duran arkadaş borcu 400 lira olarak görüp ancak bana hiçbir şekilde söylemeyip borcu ödemiştir. Hat benim kimlik bilgilerim ve imzalarım taklit edilerek açıldığı için tarafıma iadesini istiyorum lütfen dikkate alınırsa sevinirim.

Adem 126 Okunma

Cevaplar

  • Adem09 Eylül 2015

    hiçbir şekilde yardımcı olmaDınız hayatınız yalan olmuş

  • Turkcell Temsilcisi02 Mart 2015

    Müşterimizin talebine istinaden 02.03.2015 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize, belirttiği hattı ile ilgili inceleme yapılabilmesi için imzalı dilekçe ve kimliğin gönderilmesi gerektiği yönünde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön