04 Nisan #10306009

Turkcell Ben Bu Haksız Borcu Ödemem

Turkcell'in Reel Alacak firmasından 4 aydır her gün bana ve anneme 140 TL borç mesajları geliyor. İnternetten numarayı ve firmayı aradığımda karşıma ilk çıkan "art niyetli firma" yazıları çıktı.


Hattı kapattırdığıma emindim. Telefoncuda başka borç gelmeyecek demişti.
E-devletten aradığımda borç gözükmüyordu.


En son gelen mesajda adres bilgilerimde olunca Turkcell'i aradım Reel Alacak'ın başka bir numarasını verdiler. O numaradan mesajların gerçek olduğunu anladım. E-devlet'e de tekrar baktığımda borcu 4 gün önce yansıttıklarını fark ettim.


Şimdi asıl mesele beni; "Başka borç gelmeyecek" diyen telefoncu mu kandırdı? Hiçbir şekilde bilgilendirme yapmayan Turkcell mi kandırdı? Buradaki benim mağduriyetimle kim ilgilenecek? Ben bu borcu kabul etmiyorum. Birazdan Tüketici Hakları'na başvuracağım. Peşini bırakmayacağım bu işin.

Günay 205 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Nisan

    Değerli Müşterimiz, Aboneliği sona ermiş olan hatlara ilişkin olarak yasal takip veya idari takibe konu olmuş Turkcell borçları, tahsilat için artık "Reel Alacak Yönetim A.Ş" firmasına devredilmiştir. Borcunuzla ilgili detay bilgi almak üzere 0212 988 0 333 numarasından firma ile iletişime geçebilir ve ödeme yapabilirsiniz. Herhangi bir Turkcell Anlaşmalı ödeme kanalından borca dair ödeme alınamayacağını hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Nisan

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön