03 Temmuz 2015

Turkcell Bedava Dakika Gelmiyor!

Hattıma düzenli TL yüklemesi yapıyorum. Herhangi bedava dk gelmiyor. Bazı Turkcell kullanıcıları 6 ay yüklememesine rağmen hediyelere boğuluyorlar. Yıllardır Turkcell kullanıyorum, diğer operatörlerde olan doğum gününde ya da Turkcell kullanma şerefine hediye gelmedi. Reklamlarınızı görüyoruz, böyle ihmal ve haksızlıklarla her gün iyiye gidebilirsiniz tabi. Tüm yakınlarım farklı operatöre geçmem için teşvikte bulunuyor. Bu işin sonu öyle olacak.

Fatma 422 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Müşterimizi 06.07.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön