20 Ocak 2014 #2244158

Turkcell Bedava Bilet Hakkımı Kullandırmadı!

Yaklaşık 10 senedir telefon kullandığımdan bu yana aynı numara ile Turkcell kullanıcısıyım. 16.01.2014 tarihinde saat 18.15'te arkadaşımla birlikte gittiğim Trump Towers cinemaximumda GNCTRKCLL bir bilet alana bir bilet bedava kampanyasından yararlanmak istedim fakat sistemde arıza olduğunu söylediler. O günün sabahı sırf bu kampanyadan yararlanmak için 30TL yüklediğim halde bilet alamadım ve arkadaşımı uzaktan çağırmış olduğum için mecbur sinemaya girerek 2 bilet fiyatı ödemek zorunda bırakıldım. Konuyla ilgili mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Filiz 117 Okunma

Cevaplar

 • Filiz'in Teşekkür Mesajı25 Ocak 2014

  Görüşmelerim son derece zahmetli oldu ve sonuçsuz kaldı.Konuyla ilgili Cinemaximum memnuniyet sağladı.

 • Filiz21 Ocak 2014

  Mesai saatlerinde olduğum için telefonu yanıtlayamadım. Mailime müşteri hizmetlerinize ulaşmam gerektiği konusunda bir yazı ulaşmış. Az önce ulaştım,belki 10Dk'ya yakın sürdü görüşmem. Fakat müşteri temsilciniz ancak buraya cevap olarak girdiğiniz yazıları bana okuyabildi. Soruna çözüm bulabilmek adına hatta da bekletti. En son söylediği ''şikayetinizle ilgili gerekli yaptırımlar sağlanmıştır'' şeklindeydi. Cevabım ''kendi firmanıza mı yaptırım uyguladınız?'' oldu. Benim alabildiğim bilgi bu kadar dedi. En azından bununla ilgili gerçek anlamda ilgili ve bilgili bir kişiye ulaşabilmem gerektiğini düşünüyorum.Konuyla ilgili açıklayıcı,çözüm odaklı mailime yazılı bir bilgi geçmenizi veya 18:00'dan sonra tarafıma ulaşmanızı rica ediyorum.

 • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2014

  Müşterimizi 21.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi20 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön