02 Eylül 2013 #1988205

Turkcell Bayisinin Aldığı Ücret!

1 Eylül Pazar günü sim kart küçültme işlemi için 10 TL talep eden TİM için şikayette bulunmuştum, acaba bu ücreti neye göre alıyorlar ? Personelin bana dediği şöyle '' işletme yöneticisi bu fiyatı belirliyor '' ancak hiç inandırıcı gelmedi çünkü kartla ödeme yapmak için hazırlanırken post makinelerinin arızalı olduğunu nakit vermemi istediler ben de tüm şüphelerime rağmen nakit ödeme yaptım.


Burdan anlıyorum ki herhangi bir kaydı tutulmayan bu işlemden alınan para direkt olarak o personelin cebine gidecektir. Acilen cevap bekliyorum. Bu para neye göre alınıyor ? Lütfen iyi personel seçin ve müşterilerinizi yanıltmalarına izin vermeyin.

Kerim 42 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizi 06.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön