16 Eylül 2013 #2012938

Turkcell Bayisinde Hiçbir İşlem Yaptıramıyorum!

Platinum müşterisiyim ve bana yakın olan Turkcell Global GSM Gayrettepe bayisinden şikayetçiyim. Kaç kere uğramama rağmen hiçbir işlem yaptıramıyorum keza diğer arkadaşlarımda yaptıramıyor, sürekli başka bir bayiye yada 532 müşteri hizmetlerine yönlendiriliyorum.


Müthiş bir sinire sahibim eğer ki Turkcell müşterisine önem veriyorsa zaten gerekli işlemleri yapacağını düşünüyorum emin olun ki müşteri kaybının sebebi de bir çok bayinizin bu şekilde davranması. Koskoca bir firmanın çalışanı böyle yapıyorsa zaten kınıyorum.


Bu kadar reklam yapılıyor bizim müşterimiz ayrıcalıklıdır o zaman bunu göstersin. Her yere bayi açmak çok kolay kaliteli hizmet bekliyoruz.

Pınar 35 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 19.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize bayi ile yaşadığı sorun hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön