27 Ağustos 2013 #1977580

Turkcell Bayisi Yanlış İşlem Yaptı!

2013 Mayıs ayı içerisinde babama ait olan ancak benim kullanmış olduğum 0536234****numaralı hattın benim üzerime alınması için başvuruda bulunduk. Ancak bayideki bir elemanın yanlış işlemi üzerine beni Turkcell faturalı hatta taşımışlar. Daha sonra yaptığımız görüşmeler sonucu gene birlikteliğinde bir sürü sıkıntı ile hazır karta taşıdılar.


Bana hattı taşırken 3 ay sonra hattımı istediğim başka bir operatöre taşımamda sıkıntı olmadığını söylerken bugün hattımı taşımak için başvurumda 2014 Ekim ayına kadar değiştiremeyeceğimi söylediler. Bugüne kadar yaşadığım sıkıntılar bir yana bu sorunun giderilmesi için ne gerekiyorsa yapılması gerektiğini düşünmekteyim.

Hakkı 37 Okunma

Cevaplar

 • Hakkı23 Ekim 2013

  aynı gün içersinde aranmışım ki arandığım saatler müsait değildim. tekrar bilgilendirme geçilebilirse sevinirim.

 • Hakkı10 Eylül 2013

  Bu kadar değerli ve büyük bir firmanın bu derece bu konuda gerekli hassasiyeti yerine getiremediğinden timlerde çalışanlarda bile bilgi eksikliği varken insanlara farklı bilgiler vermelerini hiç doğru bir davranış olarak bulmuyorum. bilgi verebilmek için önce bilgi sahibi olması gerektiğini bir kez daha gördüm. herşey için teşekkürler iyi çalışmalar

 • Turkcell Temsilcisi28 Ağustos 2013

  Müşterimizi 28.08.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön