11 Şubat 2014 #2287107

Turkcell Bayisi Yanlış Fiyat Verdi!

Forum İstanbul TİM'den kontratlı Samsung S4 aldım. Satan kişi bana 80tl*24 taksit yaklaşık 1800 1900 gibi bir ödemem olacağını zaten telefonunda yaklaşık olarak bu fiyata denk geldiğini ve zararım olmayacağını söylemişti. Ancak faturamı incelediğimde telefonun bana 100tl*24=2400 tl mal olduğunu görüyorum. Bu şikayetimden sonra hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayım. Ancak Turkcell firmasına ve çalışan kişiye hakkımı helal etmiyorum.

Akın 137 Okunma

Cevaplar

  • Akın11 Şubat 2014

    IŞIN KOLAYINI BULMUSSUNUZ IKI KERE CALDIRIP KAPATIYORSUNUZ OH NE GUZEL BIZ SIZI ARADIGIMIZDS IKINCU CALISINDA SCIYOR MUSUNUZ?

  • Turkcell Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizi 11.02.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön