08 Şubat 2014 #2283562

Turkcell Bayisi Yanlış Bilgilendirme Yaptı

Sözleşme fesih bedelimi ödemek için gittiğimde borcumu göremedim. 262 lira olan tutarı mahkemeye vermişler ve 530 lira isteniyormuş. Turkcell bayiinde fesh ettiğimde problem yaratmayacağını faiz binmeyeceğini öğrenmiştim. Şimdi mahkemelik olduk. Gereğinin yapılmasını istiyorum. 262 lirayı ödemek üzere gittiğimde mağdur duruma düştüm.

Yunus 407 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizi 08.02.2014 ve 10.02.2014 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön