23 Ocak 2014 #2252990

Turkcell Bayisi Yanlış Bilgilendirdi

Şirket olarak 4 ay önce Turkcell kçm bayisinden 18 adet hat satın aldık. Hattı bize satan bayii hatların toplamı için 1200 tl gibi bir rakam geleceğini söyledi, fakat 4 aydır faturalarımız 1500 tl gelmekte. Birde 6000 tl fatura altı indirim yapacağını söylemesine rağmen faturalarımızda herhangi bir indirim olmadı.


Konu ile alakalı Turkcell'i aradığımızda bize gerekli aksiyonları alacaklarını söylediler fakat bu benim 300 tl fazla ödememe çözüm olmadı ve faturamda fatura altı indirimde bulunmuyor. Tüm bunlardan sonra hattımızı Vodafone'a taşıma kararı aldık ama şimdide kaç lira cayma bedeli ödememiz gerektiğini 10 gündür bize söylemiyorlar.

Ersin 50 Okunma

Cevaplar

  • Ersin22 Nisan 2014

    sorunlarımıza çözüm üretilmediği için 3000 tl cayma bedeli ödeyiğ vodafone geçtik ve çok rahatız.

  • Turkcell Temsilcisi02 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 24.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön