10 Eylül 2013 #2004635

Turkcell Bayisi Yanlış Bilgilendirdi!

Ataşehir Turkcell İletişim Merkezi tarafından hattımızın başka bir GSM operatörünün kurumsalına geçirmek istediğimizde öncelikle Turkcell kurumsala geçireceklerini, 3 ay sonrasında diğer operatörün kurumsalına geçebileceğimizi söylediler. 3 ay bekledik. Devir işlemimiz red aldı.


Turkcell'den öğrendiğimize göre bizi süreli devir (ne olduğunu bilmediğim bir şey) yapmışlar. Bu bizim isteğimizle olan bir şey değildi. 37,5 TL verirseniz süreli deviri kaldırırsınız dediler. Komik ama ödedik. Şimdi hiçbir engel kalmadı dediler ve tekrar red aldık. Meğer 37,5 TL'yi öderken tekrar 3 ay beklememiz gerekiyormuş. Yine yanlış bilgilendirildik. Müşteri hizmetleri ise 1 yıl hiçbir yere geçemeyeceğimizi söyledi.

İstem 30 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön