04 Ağustos 2014

Turkcell Bayisi Yanlış Beyanda Bulundu

Çanakkale Çınarlı Köyü'ne gece gelen Turkcell gezici satış ekibi eksik ve yalan beyanda bulunarak beni kandırdı.Avea olan eski hattımın her yöne 500 dakika konuşma,1000 sms ve 2 gb. internet hizmetine karşılık aylık 43 TL. gibi bir faturası gelmekteydi.Gelen satış ekibindeki arkadaşlar aynı hizmeti (her yöne 500 dakika konuşma,1000 sms ve 2 gb. internet) Turkcell'den 35 TL.ye 12 ay süreyle bu GSM de kalmak şartıyla alabileceğimi ifade ettiler,karanlıkta da sözleşmeyi imzaladım.Ancak geçmiş olduğum pakette sms olmadığını kandil mesajları çekmek istediğimde fark ettim.Ayrıca aynı paketin 40 TL'ye kotasız olanı da varmış ve ondan hiç bahsetmediler.

Recep 1.765 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Ağustos 2014

    Müşterimiz ile 04.08.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize faturası ve tarifesi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön