07 Eylül 2013

Turkcell Bayisi Telefon Tamirinde Mağdur Etti!

Temmuz ayının başında bozulan Turkcell T11 telefonumu Bahariye Turkcell şubesine garanti belgesiyle birlikte bıraktım. Aynı arıza, 6 ay önce tekrarlanmıştı, kamerası tamir edilmediği herhalde bana tamir edildiği söylenip geri verildi. Üstelik ücret talep edildi. Kamerasının bozulmasının benden kaynaklı olduğu ve telefonu "pil üstü koymamam gerektiği" söylendi. Ekran üstü koymalıymışım!


Şimdi telefonum 2 aydır ellerinde ve telefonumu tamir etmek için garantisi olduğu halde 25 TL para istiyorlar. Telefonu ekran üstüne koyduğumda ve ekran çizildiğinde bu sefer bana "ekranı çizmek sizin hatanız" diyecek olan yetkililer, telefonun arka kapağını masaya koyduğum için suçu bende buluyorlar.

Halide 29 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Eylül 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön