05 Eylül 2013 #1995509

Turkcell Bayisi Sahte Para Üstü Verdi!

04. 09. 2013 tarihinde Turkcell İstanbul Laleli Özdemsan bayisine yapmış olduğum 28. 50 lira fatura ödemesi ve 20 lira kontör yüklemesi yaptım. Kasada bulunan satış görevlisine (S. Hanıma) 200 lira verdim ve 151. 50 lira olarak para üstü aldım. Ertesi sabah alışveriş yaparken bir önceki günden aldığım paranın 100 lirasının sahte olduğunu fark ettim.


Cebimde başka para olmadığından bu paranın Turkcell'den bana verilen para üstü olduğunu anladım. Firmaya gittiğimde paranın sahte olduğunu ve kamera kayıtlarının incelenmesini talep ettim ve bana parayı alırken neden kontrol etmedin dediler. Bende Turkcell gibi bir firmadan sahte para alacağımı tahmin etmediğimi söyledim. Para değişimi yapılmadı.

Kerim 53 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizi 14.09.2013 tarihinde GSM numarasından sizi aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön