29 Ocak 2014 #2262900

Turkcell Bayisi Para Üstü Vermiyor!

Beylikdüzü Migros AVM'de bulunan Turkcell bayisine ne zaman fatura ödemeye gitsem nakit ödediğim zaman devamlı 0,10 kuruş 0,20 kuruş 0,30 kuruş gb para üstlerini asla geri vermiyorlar. Üstelik açıklamada yapmadan eksik veriyorlar. Ben de 20 30 kuruş başkalarına da aynı şekilde davranılıyordur kimsenin hakkının yenmemesi gerekir. Koskoca Turkcell bizlerin 10 krş 20 kuruşuna mı kaldı hiç mi bozuk paraları yok bunların?

Erkan 129 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 29.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön