08 Şubat 2014 #2283161

Turkcell Bayisi Boş Kağıda İmza Attırdı

Tarife değişikliği için gitmiş olduğum Turkcell bayiinde bana bir çok evrak imzalatıldı. Her kağıt en son satırına kadar kendi resmi yazılarıyla doluydu ve sağ alt kısmına imza attım. Buraya kadar her şey normal ama en son sayfada benim kimlik fotokopim olan ve bu kimliğimin A4 kağıdın en üstünde olup bana A4 kağıdının en alt sağ köşesini imzalattılar. Normalde böyle bir şeyin olmaması lazım ben yapsam bile Turkcell personelinin bana kimlik fotokopime imza atmamı gerektirecek bir prosedürün olmadığı söylemesi gerek. Şu anda kısaca eğer kötüye kullanılmak istenirse veya başkasının eline geçerse koskoca boş A4 kağıdında imzam var ve 5 gündür evrakımın peşinde akıbetini öğrenmeye çalışıyorum.

Onur 104 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 10.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön