16 Mart 2015

Türkcell Bayinizin Ciddiyetsiz Ve Kötü Niyeti

Turkcell 0538******* numaralı faturalı data hattımı yeni alarak kullanıyor durumdayım. Multi winn istemediğimi sözlü olarak defalarca söylememe rağmen faturalarımda multi winn ücreti ödemekteyim. Bayinizle görüşüp farketmem üzerine ''vermişizdir'' bir miktar nakit vererek olayı geçiştirmek istemişlerdir. Bu vermek istedikleri sözde mağduriyet karşılığı ücretin bana yansıyan ve almadığım cihazla alakası yoktur. Şu anda tarifemi yükseltmek istediğimde bu cihaz tarifemi yükseltmeme engel olmaktadır. Gereğinin daha fazla uzatılmadan ivedilikle yapılacağını düşünüyorum!

Bayram 145 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Mart 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön