22 Ocak 2014 #2250213

Turkcell Bayinin Hatasını Bana Ödetiyor

Turkcell bayisinden kredi kartı ile 5s almak istedim, temsilcisi tarife değiştirip hem daha fazla konuşup hemde 24 ay taahhüt ile alabileceğimi söyledi. Önceden ipad aldığım için güvendim. Yanlış bilgilendirildiğimi faturamda gördüm. Eski tarifem: Gold Plus/anlatılan tarife:Platinum Prestige/uygulanan tarife :Platin Prestij.


Çağrı merkezi çözüm için akış oluşturdu. Bayide hatayı kabul etti ve hata bizde diye akış oluşturdu. 12 gün sonra arandım yapılacak bir şey yok bu tarifede dakikalarınızı dikkatli kullanın denildi. Platin müşterisi iş arkadaşlarımla Turkcell'in umrunda değiliz düşüncesiyle numaramızı taşıyacağız. Bayinin hatasını ödemek çok gereksiz güya müşteri memnuniyeti esaslı olan Turkcell'e hiç yakışmadı.

Gökhan 49 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan23 Ocak 2014

    Bilgi verildikten sonra çözüm olarak yine kendi memnuniyetim adına çözümü kendim buldum bütün cezaları üstlendim ödüyorum cezasını ve Turkcell defterini kapatmak en memnun edici çözüm oldu çünkü Turkcell sadece aradı bu dakikalarla idare edin dedi ,dalga geçer gibi. Yani reklamlarda söyledikleri özel müşterisiniz dediklerini ben hissedemedim ilk ve tek sorunumu çözemediler dolayısıyla özel falan da değilmişim.

  • Turkcell Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 21.01.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön