16 Şubat 2015

Turkcell Bayinin Hatası, Müşteri Hizmetlerinin Yetersizliği

Begün Turkcell bayiinde faturalı hat (500 dk ve 2 GB internet) temin ettim. Bayideki görevli hattı telefona takıp işlem yaptı. Eve geldiğimde 50 kb internet kullanımından dolayı 6 TL internet kullanım bedeli faturama yansıtıldı.

Müşteri hizmetlerini aradığımda hattın aktif olması gereken 3 dk sürede telefon interneti kullandığı için bu 6 TL ödemem gerektiği söylendi. Bayinin yaptığı hatayı müşteri hizmetleri düzeltemiyorsa bu nasıl müşteri hizmeti?

Mehmet 1.017 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Şubat 2015

    Müşterimizi 18.02.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön