28 Mayıs 2014

Turkcell Bayinin Elinde Oyuncak Olduk

Senelerdir müşterinizim böyle bir şey başıma hiç gelmedi. Ankara Tunalı Hilmi Cad. bulunan Bayiniz Çankaya Telekom’dan şikayetçiyim.Arızalı olan cihazımı ilgili bayiden aldığım için götürdüm ve servise göndereceklerini ilettiler, gönderdiler ve hikaye sonrasında başladı. Cihaz geldi dediler cihaz ortada yok. Cihazın ellerinde olmadığını araştıracaklarını ilettiler. İ.Bey ile görüştüm. Kendisi A. Bey’in çıktığını söyledi. 19.30 kapanan bayiden 18.30 da nasıl çıktıysa…İlgili Turkcell bayinin ve çalışan personellerinin, kurumsal bir şirket olarak müşteriye değer verdiğiniz ve müşteri memnuniyet ilkesi üzerinden çalıştığınıza dair bilgileri yok her halde.

Cihangir 266 Okunma

Cevaplar

  • Cihangir02 Haziran 2014

    evet ikikez aradınız ancak ikişer kere çaldırarak. siz böyle mi şikayet çözümleyen bir firma oldunuz. TEŞEKKÜRLER..........

  • Turkcell Temsilcisi30 Mayıs 2014

    Müşterimizi 30.05.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön